להכיל את התכולה

לקוחות שואלים אותי כל הזמן....אחרי שהשקענו כסף בשדרוג הבית, קנינו חפצים בשביל לייצר את ה"וואוו" המדובר...מה נעשה איתם ??הנה כמה דרכים לרהט, לשדרג, להביא את הבית למצב מכירה או השכרה מבלי להצטער אחר כך.

שאלת מליון הדולר שצפה בכל פעם שאני נתקלת בלקוחות שביתם זקוק להשבחה או שדרוג היא "השקענו כסף בחפצים וריהוט. אחרי שמכרנו מה נעשה איתם אם הם לא לטעמנו?" אז יש לי אליהם 2 תשובות עיקריות:

1. אתם משקיעים לטובת שדרוג. זה כסף שאתם צריכים לדעת שהוא יוצא ולא נכנס חזרה. הוא ייכנס חזרה פי כמה וכמה ברגע שתמכרו את הנכס מעבר למה שחשבתם. לא ניתן לאכול את כל העוגה ולהשאירה שלמה.

2. במידה ואתם כן רוצים להמשיך עם החפצים הלאה, מלכתחילה ניתן להשקיע קצת יותר ולהינות מהם גם אחר כך. מה שמחייב אתכם לדעת לאיזה נכס אתם נכנסים על מנת שלא נבחר באלמנטים הלא תואמים את הפרופורציות של הנכס החדש.

כמובן שאני מבינה ללבם ולכן חשבתי על עוד אפשרויות יצירתיות לפתרון על מנת לייצר שלווה אצל העומדים בפני שדרוג.

1. שוק היד שניה -

אני נדהמת כל פעם מחדש לראות כמה אוצרות ניתן למצוא שם במחירים מצחיקים. חלקם אפילו חדשים לגמרי ונקנו בטעות או בעליהם התחרטו...במקרה הם נמצאים בקטגוריה הזו.

הפוסט הבא יוקדש לטובת הסקפטים מביניכם שחושבים שאין מה למצוא שם. אני כל כך הולכת להוכיח לכם אחרת.

מה שכן, צריך להקפיד על זריזות ברכישת הפריטים השווים.

ולהלן זירות מסחר יד שניה מומלצות:

  • הכהן הגדול "אתר יד 2 " (לא לשכוח לעיין בקטגוריית "למסירה בחינם") ודומיו.

  • קבוצות בפייסבוק כמו "פישפשוק" "נתקענו עם" ו "הכל בחינם".

  • אתרים שמציגים פריטים למסירה בחינם. כגון: "אגורה".

  • שווקים פיזיים המציעים מגוון גדול של מוצרים שיכולים לשדרג את הבית משמעותית עם מעט דמיון ומעוף. כמו: השוק בראש העין, השוק בדלית אל כרמל, השוק בלוד ואפילו שוק הכרמל.

2. פתרונות אחרים בעלות נמוכה -

  • חנויות ספורות הנותנות שירות של השכרת תכולה תמורת דמי שכירות. אתם כמובן יכולים להתאהב בחפצים ששכרתם ולרכוש אותם בתום התקופה בעלות מוזלת.

  • שימוש במאגרים של הוצאות לפועל וסגירת עסקים.

  • קניית פריטים מתצוגה או במכירות חיסול של קולקציות קודמות בהנחות של עד 80% הנחה.

  • טרייד אין - החלפת ישן בחדש. שירות זה פחות נפוץ בענף הלבשת הבית.

  • שיפור משמעותי ע"י בעלי מקצוע המתמחים בכך של הריהוט הקיים בדירה. כמו ריפוד מחדש של הסלון, צביעה ורכישת מראה חדש לפרטי עץ או כל חומר אחר וכו.

בקיצור, השמיים הם הגבול. אל תתנו לעצמכם לוותר כי אין לכם זמן להתעסק עם זה.

בדיוק בשביל זה אני כאן בשבילכם. אני נגישה למאגרים ולסטוקים תקועים. אני יודעת לאן ללכת. אני מכירה בעלי מקצוע ויודעת לרכוש את הדברים הנכונים.

התוצאה תהיה מדהימה. מבטיחה לכם. חווית המכירה תהיה מהנה ולכם יהיה כיף להראות את הבית. מעל הכל...תוכלו להבחין בפניהם של הלקוחות שיכנסו לבית ולא ימהרו לצאת ממנו.

בהצלחה